Rozpis utkání
POZOR ZMĚNA!!!
Na žádost Hořovic bude poslední zápas HOŘOVICE : MEZOUŇ přesunut na SO 14.10.2017 od 14:00hod.
ROZPIS UTKÁNÍ
ONS Beroun 2017
HOŘOVICE NE 15:00
HARMOTOKLUB BEROUN NE 13:00 (hřiště 2.ZŠ Beroun)
KRÁLUV DVŮR NE 10:00
SQUADRA BEROUN SO 9:30 (hřiště Králův Dvůr - Železárny)
KLEŠTĚNICE NE 14:00
MEZOUŇ SO 14:00
MĚŇANY NE 14:00
ŽEBRÁK NE 14:30 (hřiště Záluží)
HUDLICE NE 13:00 (Hudlice, areál fotbalového hřiště)
ZDEJCINA NE 14:00
1. kolo 15. - 16.4 2017
Hudlice - Králův Dvůr 3:7
Žebrák – Zdejcina 8:2
Harmotoklub Beroun - Squadra Beroun 3:7
Hořovice - Měňany 8:2
Kleštěnice - Mezouň 4:6
2. kolo 22. - 23.4 2017
Králův Dvůr - Žebrák 3:7
Squadra Beroun - Hudlice 8:2
Zdejcina - Hořovice 2:8
Mezouň - Harmotoklub Beroun 9:1
Měňany - Kleštěnice 6:4
3. kolo 29. - 30.4 2017
Squadra Beroun - Králův Dvůr 9:1
Hořovice - Žebrák 5:5
Hudlice - Mezouň 0:10
Kleštěnice - Zdejcina 8:2
Harmotoklub Beroun - Měňany 7:3
4. kolo 6. - 7.5 2017
Králův Dvůr - Hořovice 3:7
Mezouň - Squadra Beroun 6:4
Žebrák - Kleštěnice 5:5
Měňany - Hudlice 10:0
Zdejcina - Harmotoklub Beroun 0:10
5. kolo 13. - 14.5 2017
Mezouň – Králův Dvůr 6:4
Kleštěnice- Hořovice 2:8
Squadra Beroun - Měňany 9:1
Harmotoklub Beroun - Žebrák 6:4
Hudlice - Zdejcina 2:8
6. kolo 20. - 21.5 2017
Králův Dvůr – Kleštěnice 6:4
Měňany - Mezouň 2:8
Hořovice - Harmotoklub Beroun 7:3
Zdejcina – Squadra Beroun 1:9
Žebrák - Hudlice 9:1
7. kolo 27. - 28.5 2017
Měňany - Králův Dvůr 7:3
Harmotoklub Beroun - Kleštěnice 8:2
Mezouň - Zdejcina 9:1
Hudlice - Hořovice 1:9
Squadra Beroun - Žebrák 8:2
8. kolo 3. - 4.6 2017
Králův Dvůr - Harmotoklub Beroun 1:9
Zdejcina - Měňany 2:8
Kleštěnice - Hudlice 7:3
Žebrák - Mezouň 3:7
Hořovice - Squadra Beroun 4:6
9. kolo 10. – 11.6 2017
Zdejcina - Králův Dvůr 6:4
Hudlice - Harmotoklub Beroun 0:10
Měňany - Žebrák 4:6
Squadra Beroun - Kleštěnice 5:5
Mezouň - Hořovice 6:4
10. kolo 17. – 18.6 2017
Králův Dvůr - Hudlice 8:2
Zdejcina - Žebrák 2:8
Squadra Beroun - Harmotoklub Beroun 5:5
Měňany - Hořovice 6:4
Mezouň - Kleštěnice 7:3
11. kolo 24. – 25.6 2017
Žebrák - Králův Dvůr 8:2
Hudlice - Squadra Beroun 1:9
Hořovice - Zdejcina 8:2
Harmotoklub Beroun - Mezouň 4:6
Kleštěnice - Měňany 6:4
12. kolo 2. – 3.9 2017
Králův Dvůr - Squadra Beroun 2:8
Žebrák - Hořovice 3:7
Mezouň - Hudlice 9:1
Zdejcina - Kleštěnice 1:9
Měňany - Harmotoklub Beroun 3:7
13. kolo 9. – 10.9 2017
Hořovice - Králův Dvůr 7:3
Squadra Beroun - Mezouň 6:4
Kleštěnice - Žebrák 5:5
Hudlice - Měňany 0:10
Harmotoklub Beroun - Zdejcina 9:1
14. kolo 16. – 17.9 2017
Králův Dvůr - Mezouň 5:5
Hořovice - Kleštěnice 7:3
Měňany - Squadra Beroun 4:6
Žebrák - Harmotoklub Beroun 4:6
Zdejcina - Hudlice 9:1
15. kolo 23. – 24.9 2017
Kleštěnice : Králův Dvůr 4:6
Mezouň : Měňay 4:6
Harmotoklub Beroun : Hořovice 6:4
Squadra Beroun : Zdejcina 8:2
Hudlice : Žebrák 4:6
16. kolo 30.9 – 1.10 2017
Králův Dvůr - Měňany 5:5
Kleštěnice - Harmotoklub Beroun 3:7
Zdejcina - Mezouň 2:8
Hořovice - Hudlice 10:0
Žebrák - Squadra Beroun 1:9
17. kolo 7. – 8.10 2017
Harmotoklub Beroun - Králův Dvůr 9:1
Měňany - Zdejcina 8:2
Hudlice - Kleštěnice 1:9
Mezouň - Žebrák 7:3
Squadra Beroun - Hořovice 4:6
18. kolo 14. – 15.10 2017
Králův Dvůr - Zdejcina 6:4
Harmotoklub Beroun - Hudlice 10:0
Žebrák - Měňany 3:7
Kleštěnice - Squadra Beroun 2:8
Hořovice - Mezouň 6:4